E-raamatupidamine

E-raamatupidamine on tavapärane raamatupidamisteenus vaid selle erisusega, et klient kasutab ka ise raamatupidamise andmebaasi läbi internetilehitseja. Seejuures võib klient sisestada / väljastada nii müügiarved, kui ka ostuarved.

Dokumendid, mida klient ise ei sisesta võib meile edastada e-mailiga, postiga, faxiga või ise kohale tuua. Peale dokumentide sisestamist saate jälgida oma raamatupidamise seisu otse andmebaasist internetilehitseja vahendusel. Samuti näete erinevaid finantsaruandeid – bilanss, kasumiaruanne, laekumata müügiarved, maksmata ostuarved jne.

E-raamatupidamine on ilma igasuguse lisatasuta*, tava hinnakirja alusel, sisaldades raamatupidamise andmebaasi kasutamist internetilehitseja vahendusel.

Oma igapäeva töös kasutame SQL-Ledger, Standard Books 8 (HansaWorld),  Merit Aktiva, Merit Palk majandustarkvara, kuid kui Teie soov on raamatupidamine teostada mõne muu programmiga, siis lisaks on meil kogemusi alljärgnevate tarkvaradega – HansaRaama, HansaWorld, Directo, Oracle, Visma, Joosep, MS Dynamics NAV.